Hotel Amadeus Praha

.Hotel Amadeus se nachází v blízkosti centra města ve čtvrti Žižkov, pouhé tři stanice MHD od Václavského náměstí. Hotel se skládá ze dvou budov propojených chodbou s jedním vstupem do společné recepce: AMADEUS I = třípodlažní hotelová část bez výtahu , 3.patro má střešní okna, Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, bez kuchyňky AMADEUS II = pětipodlažní apartmánová část s výtahem, Pokoje jsou jako garsonky, nebo apartmány, většina je s možností kuchyňky.


Vybavení pokojů Hotelu Amadeus: všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha), TV se satelitem a telefonem s přímou provolbou. Některé apartmány / garsonky jsou vybaveny kuchyň. koutem s ledničkou a elektrickou varnou deskou.Některé pokoje mají balkon. Kuřácké nebo nekuřácké pokoje nerozlišujeme! V přízemí u recepce je k dispozici jeden dvoulůžkový pokoj přizpůsobený pro imobilní klienty. Ve slunných dnech lze využít posezení na terase v atriu hotelu v 1.patře.


Služby: stálá recepční služba, pronájem trezorů na recepci, prodej základních hygienických potřeb, dárkových předmětů, okružních jízd, směnárna, příjem kreditních karet (VISA, MC, AMEX, DINERS CLUB, JCB). Možnost internetu WIFI ve všech pokojích.


Snídaně v Hotelu Amadeus jsou podávány formou švédského stolu, poskytují se v prostorách restaurace, která je součástí hotelu a kterou je možné využít k dalšímu stravování, nebo k večernímu posezení. V přízemí budovy je možno po předchozím objednání využít za poplatek krytá garážová stání.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-amadeus@toprague.cz
Adresa: Dalimilova 10 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Amadeus Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Amadeus Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist